Головна Крипта Хакери вкрали криптовалют на $1,67 млрд у першому кварталі 2025 року

Хакери вкрали криптовалют на $1,67 млрд у першому кварталі 2025 року

Упродовж першого кварталу 2025 року відбулися значні регуляторні та стратегічні зміни, які вплинули на індустрію Web3. Зокрема, уряд США оголосив про створення стратегічного криптовалютного резерву, а Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) сформувала робочу групу для розгляду питань, пов’язаних із криптовалютами. Європейський Союз також завершив розробку технічних стандартів у рамках регулювання ринків криптовалютних активів (MiCA).

Про це розповідає ProIT

Проте, зростання кіберзлочинності, пов’язаної з криптовалютами, стало серйозною проблемою. Вартість викрадених активів у першому кварталі 2025 року склала $1,67 млрд. Для порівняння, усього за 2024 рік було вкрадено $2,4 млрд.

Варто зазначити, що основну частину збитків за цей період завдали північнокорейські хакери з групи Lazarus, які вкрали з криптобіржі Bybit $1,45 млрд. Зокрема, у цьому кварталі також спостерігалося зростання випадків компрометації приватних ключів, що призвело до викрадення $142 млн у 15 інцидентах. Лише 0,38% викрадених коштів вдалося повернути, що є суттєвим зниженням порівняно з 42,09% у попередньому кварталі. У лютому 2025 року не було повернуто жодної викраденої суми.

Крім того, Ethereum знову виявився найпопулярнішим блокчейном для екс-плойтів. Внаслідок 98 інцидентів було викрадено криптоактивів на $1,54 млрд. Це пояснюється домінуванням Ethereum у сфері децентралізованих фінансів (DeFi) та смарт-контрактів, що робить його привабливим об’єктом для хакерських атак, оскільки в протоколах зберігаються мільярди доларів.

«Протягом першого кварталу 2025 року уже вкрадено криптовалют на $1,67 млрд».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.