Головна Крипта Криптостартапи попереджають про нову схему шахрайства з відеодзвінками

Криптостартапи попереджають про нову схему шахрайства з відеодзвінками

У мережі з’явився новий метод шахрайства, пов’язаний із відеодзвінками, за яким стоять північнокорейські хакери. Вони вже встигли викрасти десятки мільйонів доларів, використовуючи хитромудрі схеми.

Про це розповідає ProIT

Тактика шахраїв

Група північнокорейських хакерів розробила нову стратегію, про яку розповіли кілька представників криптостартапів. Зокрема, генеральний директор Web3-компанії Ump Labs Нік Бакс описав один з випадків шахрайства. За його словами, дзвінок відбувається з кількома нібито венчурними інвесторами, які повідомляють про проблеми зі звуком в чаті.

Якщо жертва піддається обману, шахраї перенаправляють її до іншої Zoom-кімнати. Посилання на нову кімнату є підробленим, а на сторінці пропонують встановити «патч» для виправлення проблеми зі звуком або відео. Жертва, намагаючись вирішити проблему, встановлює шкідливе програмне забезпечення, що призводить до злому.

Випадки шахрайства

Нік Бакс підкреслив, що ця група хакерів встигла викрасти десятки мільйонів доларів, і їхні методи вже починають копіювати інші злочинці. Співзасновник ігрового блокчейн-стартапу Mon Protocol Джуліо Ксилоянніс також потрапив у подібну шахрайську ситуацію. Він розповів, що під час дзвінка шахрай представився як член команди Story Protocol. Наприкінці зустрічі зловмисник запропонував перейти до Zoom, де з’явилися проблеми зі звуком, і Ксилоянніс отримав пропозицію встановити підозріле програмне забезпечення.

На зустрічі також з’явилися інші партнери, що викликало занепокоєння у представника Mon Protocol.

“У лютому 2025 року збитки від хакерських атак сягнули рекордних $1,51 млрд,” – зазначив Ксилоянніс.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.