Головна Крипта Найпопулярніші криптобіржі в Україні: звіт Trustee Plus

Найпопулярніші криптобіржі в Україні: звіт Trustee Plus

Компанія Trustee Plus опублікувала звіт, у якому проаналізувала взаємодію користувачів із криптовалютними біржами. Згідно з даними, приблизно 30% користувачів обирають лише одну криптобіржу, тоді як лідерами ринку є Binance, Bybit та OKX.

Про це розповідає ProIT

Криптобіржі та їх популярність

Згідно зі звітом Trustee Plus, 30% користувачів використовують лише одну криптовалютну платформу, тоді як всього 0,006% взаємодіють із максимальною кількістю бірж — 12. Це дослідження базується на анонімних даних близько 700 000 користувачів, які встановили застосунок і здійснювали операції на централізованих біржах. В середньому, один користувач взаємодіє з понад трьома платформами.

Дані свідчать про те, що 22,18% користувачів обирають дві біржі, 15,63% — три, 11,33% — чотири, а 8,17% — п’ять. Ще 13% користувачів використовують від 6 до 11 платформ.

Конкуренція на ринку криптобірж

Серед усіх криптобірж, Binance займає провідну позицію з більш ніж 92% ринкової частки. За нею слідують Bybit і OKX.

«Середній показник взаємодії — 3,28 біржі на одного користувача — підтверджує тенденцію до диверсифікації, яка набуває все більшої актуальності в контексті ризик-менеджменту та пошуку вигідніших торгових умов», — зазначила CTO Trustee Plus Ксенія Житомирська.

Вона також підкреслила, що більшість користувачів не обмежуються однією платформою, а розподіляють свої активи між кількома біржами.

Нагадаємо, що у жовтні 2024 року представник Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Максим Лібанов повідомив, що кількість активних користувачів криптовалютного ринку в Україні складає майже 3 мільйони.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.