Головна Крипта NFT каменя, продане за $200 000, повертає криптовалюту до тенденції FOMO — страху пропустити щось важливе

NFT каменя, продане за $200 000, повертає криптовалюту до тенденції FOMO — страху пропустити щось важливе

by host

Цього місяця NFT Pet-Rock (зображення каменя) було продано за еквівалент понад $200 000.

Тим часом капіталізація мемної монети Pepe (з зображенням мультяшної жаби) подвоїлась за кілька тижнів, і навіть ціна токена FTT, створеного збанкрутілою FTX, зросла за останній місяць втричі — у надії, що криптобіржа Сема Бенкмана-Фріда постане з мертвих.

Куди не глянеш — усюди ознаки того, що тенденція FOMO (англ. fear of missing out — страху пропустити щось важливе) потроху повертається в криптогалузь.

Останнє зростання «‎цифрового мотлоху», як висловився Bloomberg, стартувало після майже дворічної криптозими, коли вартість тисяч сумнівних криптопроєктів впала (у деяких випадках до нуля). Агресивні дії Комісії з цінних паперів і бірж позначили деякі цифрові монети як незаконні та відштовхнули багатьох від криптовалюти. Тепер виявляється, що «‎очищення» було лише тимчасовим.

«Оскільки ціни зростають, інвестори вважають, що їм потрібно увійти у справу», — каже Кемпбелл Гарві, професор фінансів Університету Дьюка. «Багато хто порушить правило номер один щодо інвестицій: розумійте, у що ви інвестуєте. Багато хто також порушить правило номер два: поставивши свої гроші у недиверсифікованій ставці на один токен».

Соціальні мережі знову рясніють публікаціями, які рекламують мемні монети. Один з таких — Memecoin — був створений на початку року та різко зріс у ціні цього місяця. Його короткий офіційний документ, де застереження займають приблизно стільки ж місця, скільки пояснення, зазначає, що токен «не має функцій, корисності та внутрішньої цінності, не дає обіцянок чи очікувань будь-якого фінансового прибутку, відсотків чи дивідендів».

«Я гарантую, що буде ще один цикл ажіотажу щодо альтернативних монет, і більше людей постраждають», — сказав Корі Кліппстен, виконавчий директор постачальника послуг біткойну Swan.

Статичні зображення каменів, прив’язаних до блокчейнів Ethereum і Bitcoin, знову продаються за неймовірними цінами. Bitcoin Rock #75 нещодавно продали майже за три біткоїни, або приблизно за $112 900. Колекція, як і багато інших, утримується невеликою групою людей. І, як і більшість колекцій NFT, камені не дуже ліквідні. Тим часом низка проєктів проводить продаж NFT всередині цифрових територій ігор — навіть попри те, що багато учасників проєктів попереднього покоління обпеклися.

«Важливо відзначити поточну атмосферу, яку можна назвати мініринком биків», — сказала Сара Гергелас, аналітик дослідницької компанії DappRadar. «Це середовище наповнило простір NFT новою хвилею ентузіазму та спекулятивних інвестицій, які іноді можуть завищити ціни на проєкти, які інакше могли б мати обмежену довгострокову цінність».

TG Casino, яке спеціалізується на пропозиції анонімних криптовалютних азартних ігор у Telegram, зібрало понад $2 мільйони у рамках попереднього продажу токенів.

Серед шаленого напливу останніх «гарячих» токенів деякі покупці в кінцевому підсумку потрапляють до шахраїв, коли творці монети зникають разом із ліквідністю. За даними аудитора з безпеки блокчейнів Hacken.io, у третьому кварталі на «rug pull»NFT каменя, продане за $200 000, повертає криптовалюту до тенденції FOMO — страху пропустити щось важливеNFT каменя, продане за $200 000, повертає криптовалюту до тенденції FOMO — страху пропустити щось важливеТактика шахраїв, яка створює ажіотаж навколо нового криптовалютного проєкту, залучаючи трейдерів, які потім раптово вилучають кошти. припадало 65,1% усіх типів атак у криптовалюті.

«Оптимісти бачать відлигу в криптозимі і навіть ознаки економічного відновлення», — сказав криптоінвестор Аарон Браун. «Якщо це справді рання криптовесна, хороші нові ідеї мають відтягнути увагу від мотлоху. Якщо ні, йому треба повернутися в невідомість».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.