Головна Крипта Нігерія подала позов до Binance на $81,5 млрд через економічні втрати

Нігерія подала позов до Binance на $81,5 млрд через економічні втрати

Влада Нігерії ініціювала юридичні дії проти криптобіржі Binance, вимагаючи сплати значного штрафу у розмірі $81,5 млрд. Цей позов обґрунтований звинуваченнями щодо завдання економічних втрат країні та існуючої податкової заборгованості.

Про це розповідає ProIT

У позові зазначається, що Нігерія вимагає від Binance компенсацію у розмірі $79,5 млн за економічні втрати, заподіяні її діяльністю в країні. Крім того, компанію зобов’язують сплатити $2 млрд як податкову заборгованість.

«Податкова служба стверджує, що Binance має “значну економічну присутність” в Нігерії і, отже, несе відповідальність за корпоративний податок на прибуток. Вона вимагає судового рішення про сплату податків на прибуток за 2022 і 2023 роки, а також 10% річних штрафів з несплачених сум», — йдеться в повідомленні.

Федеральна податкова служба Нігерії (FIRS) також вимагає нарахування 26,75% на несплачені податки, що відповідає ставці кредитування Центрального банку Нігерії. Це підкреслює серйозність ситуації та можливі наслідки для діяльності криптобіржі в регіоні.

Нагадаємо, що у березні 2024 року влада Нігерії звинуватила Binance у роботі без ліцензії та девальвації фіатної валюти. Тоді повідомлялося про можливий штраф у розмірі $10 млрд, але згодом інформація була спростована, оскільки Binance не отримала жодного офіційного повідомлення від нigerійських органів і не має наміру сплачувати штраф.

Також слід зазначити, що Комісія з цінних паперів та бірж Нігерії працює над новими нормативами для оподаткування криптовалютних операцій, що може суттєво змінити правила гри на ринку.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.