Головна Крипта Paxos запустила регульований стейблкоїн USDG і назвала його «глобальний долар»

Paxos запустила регульований стейблкоїн USDG і назвала його «глобальний долар»

by host

Минулого липня блокчейн-компанія Paxos Global отримала дозвіл від Управління грошового обігу Сінгапуру (MAS) на випуск стейблкоїна в партнерстві з найбільшим банком країни — DBS. 31 жовтня Paxos підтвердила запуск локалізованого сінгапурського стейблкоїна Global Dollar (USDG) на блокчейні Ethereum, розробленого для підтримки регульованих установ, резерви якого зберігаються та управляються місцевим банком DBS. Це другий локалізований стейблкоїн Paxos після запуску Lift Dollar (USDL), що підтримується Об’єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ).

Про це розповідає ProIT

У Paxos відзначили високий інтерес до стабільних монет серед великих підприємств, однак на ринку й досі бракує рішень, які поєднують відповідність вимогам регуляторів та економічну вигоду. USDG ж стане надійним рішенням з високим рівнем захисту завдяки партнерству з DBS, що забезпечує управління грошовими депозитами та зберігання активів.

USDG повністю забезпечений доларовими депозитами, короткостроковими державними облігаціями США та іншими грошовими еквівалентами, що дозволяє власникам легко обмінювати стейблкоїни на фіат. У Сінгапурі активи USDG зберігаються на довірчих рахунках для додаткового захисту клієнтів. Для виведення USDG необхідно пройти процес KYC. Мінімальна сума для обміну еквівалентна вартості комісії за банківський переказ.

Нагадаємо, нещодавно на платформі Solana з’явився sUSD (Solayer USD) — перший у своєму роді синтетичний RWA-стейблкоїн, забезпечений скарбничими облігаціями США та з річною прибутковістю 4-5%.

Джерело: Paxos

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.