Головна Крипта SEC схвалила стейблкоїн YLDS з прибутковістю 3,85% від Figure Markets

SEC схвалила стейблкоїн YLDS з прибутковістю 3,85% від Figure Markets

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) надала схвалення компанії Figure Markets на запуск нового стейблкоїна YLDS. Цей токен, який буде прив’язаний до долара, зареєстрований як цінний папір, що надає його власникам право на отримання прибутковості.

Про це розповідає ProIT

YLDS запропонує відсоткову ставку у 3,85%, що змінюватиметься відповідно до ставок Федеральної резервної системи (ФРС). Генеральний директор Figure Markets, Майк Кегні, підкреслив, що цей актив призначений для зберігання, транзакцій та отримання доходу, і стане альтернативою традиційним банківським рахункам. Доступ до YLDS буде надано після проходження процедури KYC.

Нове регулювання для крипторинку

«Ми вважаємо, що це дуже перспективна гра. Якщо я можу самостійно зберігати гроші, якщо ці активи приносять мені відсотки, і я можу використовувати їх для здійснення угод, то для чого мені потрібен банк?», — зазначив Кегні.

Схвалення SEC відкриває новий етап у регулюванні крипторинку. На відміну від інших стейблкоїнів, таких як USDT від Tether та USDC від Circle, які отримують прибуток зі своїх резервів, YLDS обіцяє щоденні виплати в розмірі 0,5% для своїх власників. Це може суттєво підвищити конкуренцію на ринку стабільних монет.

Процес отримання дозволу зайняв рік, протягом якого SEC ретельно розглядала подані документи. Регулятор раніше посилив контроль над нерегульованими прибутковими стейблкоїнами, а тепер обговорює законопроєкти для встановлення більш чіткого нагляду за цим сектором. У світлі останніх подій, схвалення YLDS може стати новим стандартом для ринку стабільних монет у США.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.