Головна Крипта ZachXBT аналізує вразливості криптоіндустрії після злому Bybit

ZachXBT аналізує вразливості криптоіндустрії після злому Bybit

Відомий блокчейн-дослідник ZachXBT заявив, що ряд «децентралізованих» протоколів нещодавно отримали майже 100% своїх щомісячних комісій від структур, підконтрольних КНДР. Це викликає серйозні побоювання щодо безпеки в криптоіндустрії.

Про це розповідає ProIT

На фоні тривалих зусиль щодо замороження коштів, викрадених під час злому біржі Bybit, ZachXBT підкреслив критичні проблеми, з якими стикається криптосектор. Він зазначив, що централізовані біржі не в змозі оперативно реагувати на незаконні транзакції, витрачаючи на це години, в той час як сам процес відмивання грошей займає лише кілька хвилин.

Недосконалість процедур KYC та KYT

Дослідник також звернув увагу на те, що процедура «знай свого клієнта» (KYC) є неефективною і ризикованою. За його словами, цей механізм часто використовується як «приманка», що створює додаткові ризики для звичайних користувачів через можливі витоки даних та внутрішні зловживання. Більше того, купівля верифікованих акаунтів робить цю процедуру практично марною.

Згідно з оцінками, найбільший злом в історії інтернету, за даними компанії 21Shares, призвів до втрат біржі у розмірі близько $1,5 млрд.

«Відмивання КНДР $1,4 млрд через нещодавній злом лише виявило, наскільки вона [KYC] вразлива», — зауважив ZachXBT.

На додаток, зростання хакерських атак та експлойтів у криптосекторі ставить питання про необхідність більш жорсткого державного регулювання індустрії, яке, проте, може негативно вплинути на загальний ринок. Нещодавно біржа OKX оголосила про призупинення роботи свого агрегатора децентралізованих бірж через його використання хакерами з Lazarus Group, які були причетні до злому Bybit.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.