На основі екосистеми Solana створено нову організацію — Solana Policy Institute (SPI). Засновником та очільником цієї незалежної неприбуткової структури став генеральний директор DeFi Education Fund Міллер Вайтхаус-Левін.
Про це розповідає ProIT
SPI має на меті освіту урядовців щодо важливості децентралізованих мереж у регулюванні крипторинку. Організація фокусується на просвітництві законодавців про те, як технології, такі як Solana, можуть стати основою цифрової економіки.
«Ми живемо в переломний момент для криптоіндустрії. Потрібні чіткі правила, щоб розкрити потенціал інновацій та розбудови цифрової економіки майбутнього», — наголосив Вайтхаус-Левін.
Крім освітньої діяльності, Solana Policy Institute також працюватиме над забезпеченням юридичної визначеності для розробників і користувачів блокчейн-технологій. Це, своєю чергою, сприятиме розвитку інновацій без перешкод.
Основні напрямки діяльності SPI
Серед ключових напрямків роботи Solana Policy Institute можна виділити:
- освітню роботу з політиками щодо реальних ситуацій застосування децентралізованих технологій;
- захист прав інноваторів, які створюють нову цифрову економіку;
- популяризацію Solana як ефективної інфраструктури для блокчейн-рішень.
Очікується, що SPI об’єднає «провідні голоси екосистеми Solana», щоб донести до законодавців важливість зрозумілих правил для крипторинку. Також організація планує демонструвати, як децентралізовані технології можуть сприяти економічному та соціальному розвитку.
Крім того, аналітики Santiment зазначили зростаючі позитивні настрої криптоспільноти в соціальних мережах щодо екосистеми Solana, зокрема у зв’язку з використанням блокчейну компаніями GameStop та BlackRock. На додаток, на розгляді Комісії з цінних паперів та бірж США уже знаходяться п’ять заявок на створення спотового Solana-ETF.