Головна ІТ-бізнес Adobe відмовилася від купівлі Figma за $20 млрд через тиск регуляторів

Adobe відмовилася від купівлі Figma за $20 млрд через тиск регуляторів

by host

Після посилення тиску з боку регуляторів у Великобританії та ЄС, Adobe і Figma оголосили, що обидві компанії взаємно розривають угоду про злиття, згідно з якою Adobe платформу для дизайну Figma за 20 млрд доларів.

В результаті розірвання угоди Adobe буде зобов’язана виплатити Figma компенсацію за розірвання угоди в розмірі 1 млрд доларів США, передає The Verge.

Adobe і Figma категорично не згодні з нещодавніми висновками регулятора, але ми вважаємо, що в наших спільних інтересах рухатися вперед незалежно. Хоча Adobe і Figma мають спільне бачення щодо спільного переосмислення майбутнього творчості та продуктивності, ми продовжуємо займати вигідні позиції, щоб скористатися можливостями нашого величезного ринку та місією змінювати світ за допомогою персоналізованих цифрових можливостей.

голова правління і генеральний директор Adobe Шантану Нараєн (Shantanu Narayen).

Adobe вже рік не може придбати Figma — угоду на $20 млрд все ще «гальмують‎» регулятори

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.