Головна ІТ-бізнес Банк Wells Fargo звільнив співробітників за імітацію роботи — користувалися симуляторами активності миші та клавіатури

Банк Wells Fargo звільнив співробітників за імітацію роботи — користувалися симуляторами активності миші та клавіатури

by host

Минулого місяця банк Wells Fargo звільнив понад десять співробітників через імітацію ними роботи. Згідно з повідомленням, надісланим регулятору (Financial Industry Regulatory Authority), працівники підрозділу управління капіталом та інвестиціями були «звільнені після розгляду звинувачень, пов’язаних із симуляцією клавіатури, що створює враження активної роботи».

Пристрої та програмне забезпечення для імітації роботи, іноді відомі як переміщувачі миші, набули популярності в епоху роботи вдома, спричинену пандемією COVID. Люди обмінювалися порадами щодо їх використання в соціальних мережах Reddit і TikTok. Такі гаджети доступні на Amazon менш ніж за $20. Не повідомляється, чи займалися працівники симуляцією вдома або в офісі.

Фінансова галузь була однією з найагресивніших у поверненні співробітників назад до офісів, коли пандемія відступила. Втім, Wells Fargo дала працівникам більше часу, ніж конкуренти JPMorgan або Goldman Sachs.

На початку 2022 року Wells Fargo почала вимагати від співробітників повернення в до офісів згідно з «гібридною гнучкою моделлю». Банк очікує, що більшість з них перебуватимуть в офісі щонайменше три дні на тиждень. Керівництво перебуватиме в офісі чотири дні, багато інших повернуться на повні 5 днів.

Звільнення нагадали про інший епізод у Wells Fargo кілька років тому, коли компанія розслідувала порушення політики витрат співробітниками спроби оплатити коштом фірми невідповідну вечерю.

Tesla звільнить близько 14 тис. співробітників — 10% усього штату

Джерело: Bloomberg

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.