Головна ІТ-бізнес NVIDIA стала найдорожчою компанією у світі з капіталізацією $3,34 трлн

NVIDIA стала найдорожчою компанією у світі з капіталізацією $3,34 трлн

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Ринкова капіталізація NVIDIA сягнула $3,34 трлн, що дозволило компанії обігнати за цим показником Microsoft ($3,32 трлн) та стати найдорожчою у світі. Попри нещодавнє зростання акцій Microsoft і Apple, акції NVIDIA піднялися у ціні ще більше. Лише на початку цього місяця компанія стала другою за капіталізацією. Apple «дихає у потилицю» обом лідерам з капіталізацією $3,29 трлн.

NVIDIA стала найдорожчою компанією у світі з капіталізацією $3,34 трлн

Ринкова вартість NVIDIA стрімко зростала протягом наступного часу головним чином через ажіотаж навколо штучного інтелекту та відповідні чипи компанії. Капіталізація перетнула позначку в $1 трлн минулого року, лише у 2024 році компанія зросла на 170%. Раніше цього місяця NVIDIA оголосила про спліт своїх акцій у співвідношенні 10 до 1, зараз одна акція коштує трохи більше ніж $135.

NVIDIA стала найдорожчою компанією у світі з капіталізацією $3,34 трлн

За останнє десятиліття компанія пережила кілька стрибків акцій через попит на обладнання для штучного інтелекту, майнінгу криптовалют та значному зростанні продажів ігрових відеокарт під час пандемії COVID-19. Актуальна серія GeForce RTX 40xx також є успішною і домінує над конкурентами, попри нарікання користувачів на молодші моделі.

NVIDIA стала найдорожчою компанією у світі з капіталізацією $3,34 трлн

Технічний доробок NVIDIA допомагає компанії вчасно реагувати на виклики, які потребують значних обчислювальних потужностей. Невдовзі компанія збирається запустити нову архітектуру Blackwell для центрів обробки даних та серію відеокарт RTX 50xx до кінця цього року. Вже анонсована наступна архітектура Vera Rubin, також NVIDIA перейшла на річний цикл розробки чипів — це прискорення у два рази. Експерти кажуть, що капіталізація NVIDIA може зрости до $5 трлн.

Успіхи Nvidia за 5 років збільшили статки Дженсена Хуанга з $3 млрд до $90 млрд

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.