Головна ІТ-бізнес Pornhub, XVideos та Stripchat потрапили під нові жорсткі правила ЄС. Їх визнали «дуже великими онлайн-платформами»

Pornhub, XVideos та Stripchat потрапили під нові жорсткі правила ЄС. Їх визнали «дуже великими онлайн-платформами»

by host
Партнер розділу?

Порносайти Pornhub, XVideos і Stripchat зіткнулися з більш суворими вимогами щодо перевірки віку своїх користувачів після того, як їх офіційно визнали «дуже великими онлайн-платформами» (VLOP) відповідно до Закону Європейського Союзу про цифрові послуги (DSA). Європейська комісія заявила, що ці три сайти «відповідають порогу в 45 млн середньомісячних користувачів в ЄС» і мають виконати зобов’язання DSA до лютого 2024 року.

Через статус VLOP сайти також повинні будуть проводити оцінку ризиків і зменшувати поширення незаконного контенту, наприклад, матеріалів із зображенням сексуального насильства над дітьми та фейкового порно, передає The Verge. Існують також вимоги щодо прозорості, як-от проходження зовнішнього аудиту, публікація звітів про рішення щодо модерації контенту та надання загальнодоступних даних дослідникам.

У квітні 2023 року Комісія оголосила початковий список з 17 дуже великих онлайн-платформ і двох дуже великих пошукових систем. До цього списку увійшли Amazon, Apple App Store, Facebook, Instagram, X (Twitter), YouTube і Google Search. Але в списку не було жодного сервісу, що спеціалізується на порнографії.

Meta «‎розлучає» Messenger з чатом Instagram — щоб уникнути покарання від регуляторів ЄС

Сервіси вважаються «дуже великою платформою», якщо в них щонайменше 45 млн щомісячних активних користувачів. XVideos заявив, що має 160 млн «середньомісячних одержувачів» своїх послуг в Європейському Союзі. Pornhub повідомив про 33 млн користувачів на місяць, але його включення до списку нових VLOP означає, що ЄС не вірить у цифри компанії. Позаяк XHamster повідомив про 32 млн щомісячних користувачів, а YouPorn —  7,2 млн.

Партнер розділу?

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.