Головна ІТ-бізнес «ПриватБанк» проведе регламентні роботи в ніч на 6 квітня – операції з картками, банкомати та термінали не працюватимуть

«ПриватБанк» проведе регламентні роботи в ніч на 6 квітня – операції з картками, банкомати та термінали не працюватимуть

by host

«ПриватБанк» повідомив про проведення планових регламентних робіт з оновлення процесингового центру. Вони проходитимуть у ніч на 6 квітня та триватимуть з 00:05 і до 07:05 години ранку.

В зазначений час банк тимчасово призупинить проведення операцій з платіжними картками. Також в цей спостерігатиметься перерва у роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку.

Планові регламентні роботи процесингового центру проводитимуться з метою збільшити потужності та безпеку обробки зростаючих обсягів операцій із платіжними картками. Зазвичай процесинговий центр «ПриватБанку» щогодини обробляє у середньому від 1,7 млн до 3 млн операцій з картками.

З урахуванням зазначених обмежень, «ПриватБанк» радить провести оплати картками заздалегідь чи відкласти на кілька годин – до ранку 6 квітня. Для оплати товарів та послуг офлайн рекомендується мати з собою готівкові кошти.

Джерело: PrivatBank_insider

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.