Головна ІТ-бізнес Ринок відеоігор Китаю відновився у 2023 році. Внутрішній виторг — $42,6 млрд

Ринок відеоігор Китаю відновився у 2023 році. Внутрішній виторг — $42,6 млрд

by host

Цього року китайський ринок відеоігор повернувся до зростання. Його внутрішній дохід збільшився на 13% до 303 млрд юанів ($42,6 млрд), залишивши позаду 8-місячний період репресій Пекіна два роки тому, коли треба було отримувати дозволи на розробку ігор.

Галузева асоціація CGIGC заявила на конференції в Гуанчжоу, що внутрішній дохід галузі цього року вперше сягнув понад 300 млрд юанів. Вона також повідомила, що кількість геймерів у Китаї зросла на 0,61% до рекордних 668 мільйонів, що більше, ніж усе населення Північної Америки, передає Reuters.

Розроблені в Китаї ігри продовжують зростати, оскільки Пекін наголошує на необхідності самодостатності в галузі технологій. Річний дохід від вітчизняних ігор зріс до 256 млрд юанів, що на 15% більше, ніж у попередньому році. Доходи від китайських ігор на міжнародних ринках, однак, зазнали удару після того, як такі країни, як Індія, посилили їхню перевірку з міркувань національної безпеки. У 2023 році дохід Китаю від закордонних ігор впав на 5,65% до $16,3 млрд.

Ігри в стилі аніме з Китаю, такі як Genshin Impact від miHoYo, набули популярності та збільшили дохід, а мобільні ігри в стилі аніме цього року зросли на 31% до 31 млрд юанів порівняно з минулим роком.

Відновлення ігрової індустрії Китаю відображається в тому, що китайський ігровий гігант Tencent повернувся до зростання цього року після першого в історії зниження доходів торік. Конкурент Tencent, компанія NetEase, також пережила сильний рік, оскільки її акції зросли більш ніж на 40% цього року завдяки таким ігровим хітам, як Egg Party.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.