Головна ІТ-бізнес Sony PlayStation 4 врятувала AMD від банкрутства — зізнання топменеджера «червоної команди»

Sony PlayStation 4 врятувала AMD від банкрутства — зізнання топменеджера «червоної команди»

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Десять років тому справи в AMD йшли не надто добре. Аналітики передбачали, що «червоні» збанкрутують до 2020 року. У 2015 році AMD повідомила про зниження доходу на 10% через скорочення ринку ПК.

Але контракт з Sony щодо виготовлення чипів для PlayStation 4 допоміг AMD уникнути банкрутства. Принаймні, ось що пише керівник підрозділу клієнтських ігрових ПК AMD Ренато Фрагейл у своєму резюме в LinkedIn:

Sony PlayStation 4 врятувала AMD від банкрутства — зізнання топменеджера «червоної команди»

«… один із найуспішніших запусків в історії AMD, який допоміг AMD уникнути банкрутства».

PS4 від Sony тоді була не єдиною консоллю, яка використовувала чип AMD. Xbox One від Microsoft також працювала на системній логіці компанії. Так, прибуток AMD був би досить незначним, але Sony (та й Microsoft також) вдалося продати мільйони консолей з її чипами.

Однією з причин, чому Microsoft не згадується у резюме Фрагейла, можуть бути цифри продажів. На сьогодні продано понад 117 млн PS4, тоді як Microsoft вдалося продати лише близько 58 млн Xbox One, а на той час, за припущеннями аналітиків, останніх продали лише 35 млн.

Коли вийдуть ноутбуки з NVIDIA RTX 50xx та новими процесорами Intel і AMD — витік планів на два роки

Джерело: Wccftech

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.