Головна ІТ-бізнес UI/UX-дизайнерка звинувачує IT-компанію в 8-місячних затримках зарплати

UI/UX-дизайнерка звинувачує IT-компанію в 8-місячних затримках зарплати

by host

UI/UX-дизайнерка Марія Абашина заявила, що компанія Infinity Technologies AG видалила її з робочого чату в Slack через питання про заробітну плату.

Компанія, за її словами припинила своєчасні або будь які виплати заробітної плати своїм працівникам аж в листопаді минулого року.

«Після хвилі скорочень та “бенчів” всім пообіцяли, що оплата прийде найближчим часом, але пройшло 8 місяців і ніхто не отримав своїх грошей (комусь винні 500$, комусь – декілька тисяч). Спочатку було шось з Wise’ом, потім зірки були не в тому положенні, потім ще якась дурня», — написала вона в LinledIn.

Ігнор та видалення «неугодних»

При цьому, як стало відомо, в самій компанії ніяк не реагують на проблем. Більш того, «компанія обрала тактику тотального ігнорування та видалення “неугодних” співробітників з робочого слаку».

«Мене наприклад постійно блокують/видаляють, бо схоже від мене занадто багато шуму. СЕО компанії Олександр Яцентюк відреагував на затримкі в виплатах лише в березні, тобто через 4 місяці. До цього йому було цілком начхати і потім він вирішив що йому взагалі не треба якось на це реагувати», — написала вона.

За словами Марії, в компанії до сих пір працюють люди, які не бачили зарплату 3-4 місяці: «кожен місяць компанія вигадує якісь нові строки виплати, і звісно, ніхто не отримує ні копійки».

Реакція Infinity Technologies AG

Редакція отримала відповідь від HR Infinity Technologies AG Євгена Дмитрієва. Той зауважив, що насправді компанія вже розрахувалася з дизайнеркою.

Затримки ж були через те, що з компанією не розрахувалися клієнти, і наразі проблеми вирішуються, а поточні заробітні плати виплачуються у повному обсязі

«Компанія перед пані Марією боргів не має. Всі борги були оплачені їй ще сьогодні зранку. Після чого її було вилучено з корпоративного слаку, після її хамського повідомлення», — розповів HR.

Як доказ, до повідомлення додали квитанцію.

В свою чергу, Марія була здивована даною інформацією.

«Вони вже тричі «оплачували», і кожного разу мені надходило приблизно 0 коштів за мою роботу. Дуже дивні люди. Я в шоці, якщо чесно», — відреагувала вона на відповідь HR і поділилася відповідними скрінами.

Редакція продовжує слідкувати за ситуацією й може доповнити новину актуальною інформацією. 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.