Головна ІТ-бізнес В продуктовій компанії AirSlate відбувається чергова хвиля скорочень – звільняють мобілізованих

В продуктовій компанії AirSlate відбувається чергова хвиля скорочень – звільняють мобілізованих

by host

Як повідомляють джерела каналу «Підслухано в ІТ», в компанії AirSlate проходить щонайменше третя хвиля скорочень менше ніж за пів року.

Перші скорочення в українському офісі пройшли в листопаді минулого року. Тоді скоротили 50 співробітників. Друга хвиля скорочень проходила у лютому та торкнулася приблизно 30 співробітників. Тепер в рамках третьої хвилі компанія почала звільняти мобілізованих працівників.

Зазначається, що раніше компанія виплачувала мобілізованим робітникам повну компенсацію, в тому числі тим, хто пішов добровільно. Тепер, якщо люди не мають змоги працювати, то з ними або прощаються з компенсацією, або переводять на оплату $1 тис. в місяць.

«Виплачують компенсацію за декілька місяців плюс по тижню за кожен відпрацьований рік (але це не точно, можливо, поодинокі випадки). Новомобілізованим разова виплата – $1k, і все», ─ йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що компанія почала економити на внесках на збори. У AirSlate існує політика подвоєння зборів співробітників. Однак тепер вона дещо обмежена і розповсюджується виключно на гуманітарні збори, а збори на зброю не охоплює.

Раніше повідомлялося, що попередні хвилі звільнень були викликані невдачами деяких продуктів компанії.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.