Головна ІТ-бізнес в США поскаржились на нестачу електроенергії, яка «загрожує» економіці та нацбезпеці

в США поскаржились на нестачу електроенергії, яка «загрожує» економіці та нацбезпеці

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Найбільші комунальні компанії в США попереджають, що країна зіткнулася зі сплеском попиту на електроенергію, небаченим за останні десятиліття. Нездатність швидко збільшити виробництво електроенергії може поставити під загрозу економіку Сполучених Штатів.

Після більш ніж десятирічного періоду переважно рівномірного зростання попит на електроенергію може різко зрости до 2030 року. Причиною стане ажіотаж навколо штучного інтелекту, розширення виробництва мікросхем та електрифікація автопарку.

Винні електромобілі та ШІ: в США поскаржились на нестачу електроенергії, яка «загрожує» економіці та нацбезпеці

Згідно зі звітом, опублікованим консалтинговою компанією Rystad Energy, лише зростання центрів обробки даних для підтримки штучного інтелекту та впровадження електромобілів збільшить попит на електроенергію на 290 ТВт*год до кінця десятиліття.

Енергетична компанія NextEra очікує, що попит на електроенергію в США зросте на 38% протягом наступних двох десятиліть, що в чотири рази більше, ніж річні темпи зростання за попередні 20 років. При цьому значна частина попиту буде задоволена коштом відновлюваних джерел енергії та акумуляторних батарей.

Винні електромобілі та ШІ: в США поскаржились на нестачу електроенергії, яка «загрожує» економіці та нацбезпеці

Ядерна енергія та природний газ будуть мати вирішальне значення у той час, коли вітряна та сонячна енергетика, які все ще стикаються з проблемами постачання електроенергії за несприятливих погодних умов.

«Ядерна енергетика повинна бути значною частиною цієї суміші … коли ми рухаємося вперед, щоб переконатися, що ми маємо потужність, енергію та електроенергію, які потрібні цій економіці», — каже генеральний директор енергетичної Southern Company Кріс Вомак. За його словами, США потребують понад 10 ГВт нової ядерної енергії, щоб надійно задовольнити попит разом з досягненням кліматичних цілей.

«Нам потрібно буде розглянути природний газ і, можливо, навіть додаткові технології, хай то невеликі модульні реактори чи водень, якщо ми збираємося впоратися з цим», — відзначив генеральний директор Dominion Energy Роберт Блу.

Блу також попередив, що більша електрифікація робить людей ще більш залежними від електромережі. Це робить її безпеку вирішальною для майбутнього країни.

До 2030 року ШІ споживатиме 25% електроенергії США — CEO ARM Рене Хаас

Джерело: CNBC

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.