Головна Military 415 тис. реєстрацій за 2 дні, доступність в 176 країнах та «поки» без електронних повісток

415 тис. реєстрацій за 2 дні, доступність в 176 країнах та «поки» без електронних повісток

by host

На другий день роботи в застосунку Міноборони оновили свої дані понад 246 тисяч громадян, що у 83 рази більше, аніж через ЦНАП і в «десятки» у порівнянні з ТЦК — зі слів заступниці міністра оборони України Катерини Черногоренко.

Оновлено: станом на 13:00, 20 травня дані через застосунок Резерв+ оновили 415 094 українців. За словами речника Міністерства оборони Дмитра Лазуткіна, наразі виявлено 620 000 завантажень застосунку, однак ще чимало людей перебувають в черзі через суттєве навантаження. 

«Були певні технічні збої, але наразі всі технічні моменти практично виправлені, і за кордоном також вже можна через «Резерв+» уточнити свої дані в усіх країнах світу, де є військовозобовʼязані українці», — наголосив Лазуткін.

Раніше повідомлялось, що Резерв+ доступний в 176 країнах, однак все ще надходили повідомлення про обмеження роботи застосунку в Польщі й Великій Британії зокрема.

Серед майбутніх функцій анонсованих для Резерв+ — відображення військово-облікового документа з QR-кодом, а також можливість подачі заявки та перегляду доступних вакансій в ЗСУ. Щодо електронних повісток, то в ефірі телемарафону Черногоренко заявила, що поки їх через застосунок не планують надсилати:

«У застосунку станом на зараз точно нікому не прийде повістка. Ми працюємо над тим, щоб громадяни могли побачити саме інформацію про себе із «Оберегу» і могли виконати свій законний обов’язок — оновити дані».

З 18 травня в Україні набув чинності оновлений Закон про мобілізацію — з цього дня усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані. Завантажити застосунок Резерв+ можна в App Store та Google Play. Також для оновлення даних можна звернутися напряму у ЦНАП або ТЦК.

Раніше в соцмережах повідомляли, що працює Резерв+ не в усіх — зокрема виникали проблеми через авторизацію із підтвердженням в мобільному банкінгу.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.