Головна Military Армія Ізраїлю застосувала безпілотні БТР M113 «Zelda» у Рафаху — дистанційно кероване озброєння та вантажність 4 т

Армія Ізраїлю застосувала безпілотні БТР M113 «Zelda» у Рафаху — дистанційно кероване озброєння та вантажність 4 т

by host

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) розгорнула дистанційно керовані бронетранспортери M113 «Zelda» на у Рафаху. Також важки безпілотники були помічені нещодавно у Джабалії, а за деякими свідченнями, ще в лютому. Армія використовує безпілотні БТР у зонах високого ризику, щоб зберегти життя особовому складу.

Gaza war unit tracker повідомляє, що командир ЦАХАЛу, знайомий із цією технологією, підтвердив: M113 із дистанційним керуванням використовувалися з початку війни. Деякі з цих машин оснащені дистанційно керованими протитанковими озброєннями, що забезпечує додаткову вогневу міць та гнучкість застосування.

M113 без екіпажу розгортаються в районах з високим ризиком, щоб зменшити кількість втрат та серйозних поранень під час складних міських рейдів. Ці транспортні засоби підвищують здатність ЦАХАЛ проводити операції в густонаселених районах, зводячи до мінімуму небезпеку для солдатів.

БТР M113 «Zelda» — ізраїльська модифікація американського M113, адаптована до спекотного клімату країни. Бронетранспортер має кріплення для 1х 12,7 мм кулемета та 4x 7,62 мм. Безпілотну модифікацію створено у 2014 році. Керування безпілотним БТР здійснюється з автомобіля. Модель без екіпажу розвиває швидкість до 50 км/год, може нести 4 т навантаження та доставляти припаси на лінії фронту.

Ізраїльські танки Merkava: історичний вихід на експорт. Конструкція, модифікації, переваги

Джерело: Defence Blog

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.