Головна Military ГУР знищило російський вертоліт Ка-32 на аеродромі міноборони рф у москві

ГУР знищило російський вертоліт Ка-32 на аеродромі міноборони рф у москві

by host

У ніч на 26 квітня українські захисники провели успішну операцію та знищили військову техніку загарбників в самісінькому серці російської імперії. Фахівці Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) спалили російський багатоцільовий гелікоптер Ка-32, що перебував на аеродромі Остафьєво в москві.

Аеродром, на якому перебував вертоліт, належить міністерству оборони рф та експлуатується спільно з підприємством «ґазпромавіа», що входить до структури ВАТ «ґазпром». Російські загарбники використовували цей борт Ка-32 для авіаційної підтримки дій російської окупаційної армії. Фактично він застосовувався для цілей логістики та операцій з евакуації.

Зазначимо, Ка-32 – це багатоцільовий транспортний вертоліт. Він може мати велику кількість модифікацій та використовуватися  для виконання широкого кола завдань. Залежно від модифікації, вертоліт може мати вантажопідйомність до 7 тон.

Ка-32 було прийнято в експлуатацію у 1986 році. З того часу було виготовлено понад 160 одиниць цієї моделі, в тому числі для інших держав. Тепер в окупантів стало на один вертоліт менше. Згідно з даними Генштабу ЗСУ, з початку повномасштабного російського вторгнення було знищено вже 325 вертольотів окупантів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.