Головна Military Хакери зламали іранську Sahara Thunder — один Shahed-136 для росії коштує від $193 тис. до $375 тис.

Хакери зламали іранську Sahara Thunder — один Shahed-136 для росії коштує від $193 тис. до $375 тис.

by host

Група хакерів Prana Network зламала поштові сервери іранської компанії IRGC Sahara Thunder. На них вдалося знайти інформацію про виробництво ударних безпілотників Shahed-136 для росії. Виявлені дані оприлюднили в мережі на сайті simorgh.io.

Згідно з оприлюдненими даними, іранці спочатку захотіли отримувати за один БПЛА Shahed-136 суму, еквівалентну $375 тис. Однак в ході переговорів росіянам вдалося знизити ціну. В результаті сторони домовились про наступні умови:

  • Ціна $193 за один БПЛА Shahed-136 при закупівлі 6000 одиниць;
  • Ціна $290 за один БПЛА Shahed-136 при закупівлі 2000 одиниць.

Загальна вартість контракту на виробництво, включаючи передачу технологій, обладнання, 6000 комплектів БПЛА, програмного забезпечення, складає $1,75 млрд. За смертоносний товар росія розраховувалася золотом.

Виявлені документи також свідчать, що на 2022 рік росія планувала випустити за ліцензією на своїх потужностях 6 тис. іранських дронів протягом 2,5 років.

Хакеры взломали иранскую Sahara Thunder — один Shahed-136 для россии стоит от $193 тыс. до $375 тыс.

Як свідчать плани на 2023 рік, за умови повної локалізації виробництва з мінімальним постачанням іранських комплектуючих прогнозована собівартість виробництва Shahed-136 має скласти 4,4 млн рублів ($48,8 тис.) за одиницю. Водночас вартість реалізації повинна була становити 14,9 млн рублів ($165,5 тис.). Ймовірно, більш ніж 3-кратне здорожчання повинно було покривати витрати на ліцензійне виробництво, додаткові витрати та інвестиції у підприємство.

Хакеры взломали иранскую Sahara Thunder — один Shahed-136 для россии стоит от $193 тыс. до $375 тыс.

Хакери також опублікували технологію виробництва, схеми, логістика.

Джерело: Мілітарный

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.