Головна Military Хакери зламали один з підрозділів концерну «Калашников» та опублікували дані про ракети

Хакери зламали один з підрозділів концерну «Калашников» та опублікували дані про ракети

by host

Хакери групи Head Mare дісталися серверів російської військової компанії НПО «Высокоточные системы и технологии», частину концерну «Калашников», та виклали у мережу багато документації. Зокрема, серед неї описи двох типів ракет.

Про це розповідає ProIT

Також оприлюднені дані про відповідальний персонал та його діяльність, плани приміщень та багато іншого. Хакери зазначають, що попри масу зусиль компанії щодо кібербезпеки, про які згадується в документації, вони змогли здійснити злам без яких-небудь труднощів.

Однією з «розсекречених» ракет виявилася нова гіперзвукова «Гвоздика». Це ракета-мішень, яка розробляється для тренувань російської ППО у боротьбі з подібними цілями. Оприлюднені креслення та 3D-модель ракети, її характеристики, результати випробування конкретних вузлів та відомості про учасників розробки.

Хакери ракети 9М333

Хакери дісталися даних про виробництво та випробування компоненті керованої зенітної ракети 9М333. Ці ракети використовуються як боєприпаси ЗРК 9К35М4 «Стрела-10М4», вони мають інфрачервоне самонаведення.

 

Хакери ракети 9М333Розробка ракети велася приблизно 40 років, але у серійне виробництво вона пішла лише наприкінці 2020 році.

Хакери ракети 9М333

Хакери доповіли про злам у X Twitter, де зокрема акцентували на поганому кіберзахисті підприємства та звітності про недоліки у конструкції ракет. Повний набір документації доступний за посиланням.

Хакери зламали іранську Sahara Thunder — один Shahed-136 для росії коштує від $193 тис. до $375 тис.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.