Головна Military KVERTUS AD Counter FPV — «окопний РЕБ», що блокує радіочастоти російських дронів

KVERTUS AD Counter FPV — «окопний РЕБ», що блокує радіочастоти російських дронів

by host

Компанія KVERTUS, учасник кластера Brave1, розробила систему AD Counter FPV. Це «окопний РЕБ», який глушить російські FPV-дрони, передає ТГ-канал FEDOROV.

Система генерує білий шум у радіочастотному діапазоні 850–940 МГц, і FPV-дрон втрачає звʼязок з оператором і стає некерованим. Радіус роботи — від 250 метрів, якщо відстань між дроном та оператором дрона — 3 000 м. Для початку роботи необхідно не більше 0,5 секунди.

Українські військові називають AD Counter FPV одним з найякісніших портативних РЕБ. Зручність забезпечується шляхом легкості — без акумулятора важить 3 кг. Є варіант встановлення на триногу, а також модифікація для перенесення в рюкзаку.

На офіційному сайті KVERTUS AD Counter FPV коштує 90 тис. грн. Модель з рюкзаком — 108 тис. грн.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.