Головна Military Китай стверджує, що розробив «найпотужнішу» мікрохвильову зброю для дронів, що поєднує радар і РЕБ

Китай стверджує, що розробив «найпотужнішу» мікрохвильову зброю для дронів, що поєднує радар і РЕБ

by host

Усього через кілька днів після того, як США продемонстрували одне з найпотужніших мікрохвильових озброєнь, здатних глушити сигнали на великій території, Китай заявляє про розробку найпотужнішої у світі мікрохвильової зброї, яку можна встановити в дрон.

Дослідники під керівництвом професора Лі Цзяньбіна наголошують на універсальності джерела мікрохвильового випромінювання. Наголошується, що воно може виконувати кілька функцій, включаючи роботу радара, моніторинг цілей на землі, у воді або в небі, а також створення електронних перешкод.

Компактна конструкція дозволяє легко налаштовувати зброю для встановлення на різні дрони. У тому числі можна використовувати систему в режимі plug-and-play.

На відміну від звичайних невеликих мікрохвильових джерел, які часто мають обмежену потужність та частотний діапазон, нова розробка позиціюється як змінююча правила гри. Вона може працювати в надширокому діапазоні частот і конкурувати з більшою зброєю, наприклад, з професійними літаками радіоелектронної боротьби.

Основним компонентом системи є лампа біжної хвилі. Хоча ця технологія традиційно використовувалася як мікрохвильовий генератор, китайські вчені перепрофілювали її в надчутливу антену, усунувши необхідність в окремому радарі на дроні. Це нововведення у поєднанні із компактною конструкцією робить цю технологію потужним інструментом радіоелектронної боротьби.

Джерело: firstpost

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.