Головна Military Microsoft на базі HoloLens та Azure створить віртуальну інтерактивну модель космосу для Космічних сил США

Microsoft на базі HoloLens та Azure створить віртуальну інтерактивну модель космосу для Космічних сил США

by host

Космічні сили США уклали угоду з Microsoft на суму $19,8 млн на розробку середовища навчання у віртуальній та змішаній реальності. Ця угода розширює сферу застосування хмари Azure на космічні програми.

Однорічний контракт покликаний продовжити роботу над інструментом космічного моделювання доповненої реальності, який Microsoft почала розробляти минулого року для Командування космічних систем (Space Systems Command) у Лос-Анджелесі.

Система, що отримала назву I3E (Integrated, Immersive, Intelligent Environment ─ «Інтегроване, іммерсивне, інтелектуальне середовище»), включає гарнітури Microsoft HoloLens, хмарну платформу Azure і мережеву структуру для створення доповненої реальності спільного використання. Разом ці технології дозволяють створити інтерактивну модель космосу з масштабованими орбітальними об’єктами, якими користувачі можуть маніпулювати в режимі реального часу.

Завдяки I3E Космічні сили отримають доступ до фізичного моделювання поведінки супутників, інструментів розвідувального аналізу та космічних військових ігор. Про це заявив полковник Річард Кніслі, старший керівник матеріально-технічного забезпечення Комерційного космічного управління Командування космічних систем.

«Ця технологія дає неперевершений досвід, що дозволяє краще зрозуміти космічну сферу», – заявив Кніслі. «Нам необхідно використовувати всі можливості і співпрацювати з галуззю, щоб дозволити нашим членам залишатися попереду в цьому середовищі, що швидко змінюється».

За словами співробітників Космічних сил, які використовували I3E для навчання, система дає унікальне уявлення про динаміку космосу.

Джерело: spacenews

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.