Головна Military Міноборони шукає розробників VR- та AR-симуляторів для тренувань

Міноборони шукає розробників VR- та AR-симуляторів для тренувань

by host

Міністерство оборони оголосило конкурс на розробку VR- та AR-симуляторів для тренувань, навчання та симуляцій на основі технологій  (віртуальна та доповнена реальність).

Про це йдеться в релізі Міноборони.

Основні напрямки:

  • використання зброї, безпілотників, бронетехніки та іншого озброєння;
  • тактична медицина;
  • ситуаційна обізнаність.

У конкурсі можуть брати участь готові комплексні технологічні рішення, ідеї створення програмного забезпечення та концепції для проведення навчань та підвищення кваліфікації.

Повідомляється, що перевагу будуть надавати інтерактивним комплексам, які матимуть можливість проводити навчання за кількома різними напрямками. Крім того, перевагою стане можливість швидкого розгортання в навчальних центрах для практичного використання.

«Міністерство оборони підтримує напрямок інновацій та продовжує шукати рішення для технологічної переваги над ворогом. Навчання – важлива складова у становленні воїна, тому воно має бути комплексне та максимально наближене до реальності. Ми готові підтримати розробників та задати потрібний вектор у масштабуванні», — йдеться в релізі.

Збір заявок триває до 20 червня 2024 року.

Подати заявку та ознайомитися з детальними вимогами можна за посиланням.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.