Головна Military Міноборони та DeepStateUA підписали Меморандум про співпрацю – покращать обмін інформацією про ситуацію на фронті

Міноборони та DeepStateUA підписали Меморандум про співпрацю – покращать обмін інформацією про ситуацію на фронті

by host

Пресслужба Міністерства оборони України повідомила про підписання Меморандуму про співпрацю з проєктом DeepStateUA. Як очікується, завдяки такій співпраці вдасться покращити обробку даних про перебіг воєнних дій.

Нагадаємо, DeepStateUA — це аналітичний проєкт, що висвітлює інформацію щодо перебігу російсько-української війни за допомогою інтерактивної онлайн мапи бойових дій. Це один з найпопулярніших та найточніших інтерактивних інструментів для відстеження змін лінії фронту та перебігу воєнних дій майже в реальному часі.

«Співпраця з DeepStateUA дозволить швидко і ефективно накопичувати та обробляти необхідні дані перебігу воєнних дій», – заявила заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко.

DeepStateMap.Live дає можливість стежити за актуальними змінами лінії фронту й перебігом воєнних дій. Сервіс містить позначки щодо статусу різних територій: захоплені, звільнені, щойно звільнені чи сірі зони.

Розробники мапи DeepStateMAP випустили мобільний додаток — український театр воєнних дій у смартфоні

Співзасновник проєкту DeepStateUa Роман Погорілий наголосив, що завдяки співпраці з Міністерством оборони вдасться підвищити ефективність роботи «задля нашої спільної перемоги».

Нагадаємо, минулого року команда DeepStateUA та Державна служба України з надзвичайних ситуацій оголосили про співпрацю у сфері розмінування територій.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.