Головна Military Міноборони запускає застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних — в App Store та Google Play з 18 травня

Міноборони запускає застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних — в App Store та Google Play з 18 травня

by host

18 травня в Україні набуде чинності оновлений Закон про мобілізацію — з того дня усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані. Для того, щоб це можна було зробити онлайн, Міноборони запустило мобільний застосунок Резерв+.

Зазначається, що Резерв+ дозволить оперативно оновити дані та надасть доступ до інформації у реєстрі Оберіг, яка відобразиться після заповнення полей.

Завантажити застосунок можна з 18 травня через App Store та Google Play Market. Також там буде доступний QR-код, який зможуть відсканувати відповідні представники влади та отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.