Головна Military Михайло Федоров закликав українців самостійно збирати FPV-дрони, а Юрій Ігнат просить місцеві громади купувати РЕБ

Михайло Федоров закликав українців самостійно збирати FPV-дрони, а Юрій Ігнат просить місцеві громади купувати РЕБ

by host

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав українців самотужки робити FPV-дрони та пройти безплатний курс про те, як це робити. Навчальні лекції проєкту «Народний дрон» відбуватимуться в Zoom, охочим нададуть перелік необхідних компонентів та рекомендації щодо матеріалів, які необхідно буде придбати.

«Українці постійно створюють круті ініціативи, щоб допомогти Силам оборони. Хочу розказати про одну з них — проєкт «Народний дрон» від Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas. Це інженерний курс, який навчить вас, як удома зібрати 7-дюймовий FPV-дрон».

«Збираєте FPV — надсилаєте інструкторам Victory Drones. Після цього безпілотник проходить перевірку якості збірки й випробування з вагою. Якщо тест успішний — дрон передадуть військовим. Старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне. Реєстрація тут — bit.ly/3Hg6NAT».

За словами міністра, учасники курсу вже передали понад 100 дронів, з яких 80% пройшли перевірку якості, інші потребували допрацювання.

Також сьогодні речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат закликав місцеві громади купувати у виробників засоби РЕБ, які б порушували роботу російських ракет та дронів.

«Зараз є чимало цивільних підприємств, які долучені до виготовлення систем РЕБ. Сьогодні у цьому напрямку ведеться активна робота. І це те, що можуть закупляти місцеві громади, тобто залучати ресурс для того, щоб зберегти життя».

Умєров про FPV-дрони та інше озброєння: «Всю кількість, яку озвучують волонтери та керівництво, ми можемо виконати» – на 2024 рік є план

Джерела: Михайло Федоров, Ukrinform

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.