Головна Military Наступ Машин. Хакатон Міноборони з вдосконалення безпілотників. В журі — Тарас Чмут, Серж Марко та Сергій Флеш

Наступ Машин. Хакатон Міноборони з вдосконалення безпілотників. В журі — Тарас Чмут, Серж Марко та Сергій Флеш

by host

Міністерство оборони України шукає найкращі технологічні рішення для вдосконалення безпілотних систем на фронті. З цією метою відомство проведе Хакатон “Наступ Машин”. Він проходитиме 29 та 30 січня.

“Наша мета — створення технологічної переваги над ворогом 10:1. Воювати мають машини, а не люди”, — заявили в міністерстві оборони.

Міноборони запрошує для участі в Хакатоні розробників, інженерів та військових, які мають ідеї щодо розвитку безпілотних систем. Зацікавлені інноватори можуть зареєструватись для участі в заході за наступним посиланням. Учасники отримають перелік челенджів та деталі щодо заходу після реєстрації.

Оцінювати рішення з вдосконалення безпілотних систем буде журі. Наразі заявлено, що участь в журі візьмуть Тарас Чмут, Серж Марко та Сергій Флеш. Згодом Міноборони назве інших членів журі.

Співорганізаторами Хакатону є Генеральний штаб ЗСУ, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості та кластер оборонних технологій Brave1.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.