Головна Military Northrop Grumman починає виробництво стелс-бомбардувальника B-21 Raider, — Пентагон

Northrop Grumman починає виробництво стелс-бомбардувальника B-21 Raider, — Пентагон

by host

Компанія Northrop Grumman отримала зелене світло на початок виробництва новітнього бомбардувальника B-21 Raider.

Виробництво малопомітного стелс-бомбардувальника B-21 Raider просувається вперед. Минулої осені, ґрунтуючись на результатах наземних і льотних випробувань і зрілих планах команди з виробництва, я дав добро на початок серійного виробництва B-21. Однією з ключових характеристик цієї програми від самого початку була розробка виробництва – і в таких масштабах, щоб забезпечити надійне стримування супротивників.

— Вільям Лаплант, заступник міністра оборони США з питань закупівель і забезпечення.

Бомбардувальник-невидимка здійснив свій перший політ у листопаді, за результатами цього випробування Northrop отримала контракт на початкове виробництво B-21. У четвер компанія відзвітує про прибутки за останній квартал 2023 року і, ймовірно, надасть інвесторам оновлену інформацію про програму.

Минулого тижня ВПС підтвердили, що один з шести випробувальних літаків B-21 здійснив випробувальний політ з авіабази Едвардс, що стало другим публічно підтвердженим польотом бомбардувальника, передає Defence One.

Цей літак замінить B-1B Lancer та B-2 Spirit і, як очікується, надійде на озброєння в середині 2020-х років. ВПС планують закупити щонайменше 100 одиниць.

Northrop Grumman починає виробництво стелс-бомбардувальника B-21 Raider, — Пентагон
Northrop Grumman B-2 Spirit

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.