Головна Military Норвегія передасть Україні ще 10 пускових установок ППО NASAMS, а Фінляндія надасть військову допомогу на €190 млн

Норвегія передасть Україні ще 10 пускових установок ППО NASAMS, а Фінляндія надасть військову допомогу на €190 млн

by host

Уряд Норвегії пропонує національному парламенту замовити у компанії Kongsberg Defense and Aerospace (KDA) ще 10 пускових установок та 4 центри управління вогнем системи ППО NASAMS. Це робиться на додаток до викупу обладнання, яке вже було передано Україні. Інвестиції становлять 3,45 млрд норвезьких крон (близько $249,3 млн).

NASAMS (Norwegian Advanced Surface to Air Missile System) – це пересувний норвезький зенітний ракетний комплекс, призначений для боротьби з цілями, що маневрують, на малих і середніх висотах. Він належить до систем ППО малого-середнього радіусу дії й здатний знищувати БПЛА, балістичні ракети, вертольоти, літаки, крилаті ракети та інші цілі.

Водночас Фінляндія вирішила передати Україні новий пакет військової допомоги на суму €190 млн. Це вже 22-а за рахунком партія військової допомоги від Фінляндії для України. Загальна вартість оборонної продукції, поставленої Фінляндією в Україну, сягає 1,8 млрд. євро.

Уряд Фінляндії не розголошує, що саме входить до цього пакету. Однак повідомляється, що він включає засоби, закуплені у вітчизняної промисловості. При цьому на підтримку України буде виділено окреме фінансування у розмірі €30 млн.

Крім того, Фінляндія ухвалила рішення брати участь в артилерійській та саперній коаліціях, які діють у рамках Контактної групи з оборони України.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.