Головна Military Пентагон цьогоріч знову недоотримає F-35 — через проблеми з модернізацією ПЗ

Пентагон цьогоріч знову недоотримає F-35 — через проблеми з модернізацією ПЗ

by host

Модернізація пакета програмного забезпечення TR-3 мала відбутися торік у квітні, однак нині перенесена на третій квартал 2024 року.

Як повідомляє DefenseOne, у вівторок Lockheed Martin заявила, що Пентагон цього року знову отримає менше нових F-35 через затримки з модернізацією програмного забезпечення. Компанія поставить від 75 до 100 винищувачів, в основному в другій половині 2024 року — у порівнянні з оголошеними три тижні тому 147-153, та 96-ма, поставленими торік.

Генеральний директор Lockheed Martin Джим Тейклет каже, що компанія «‎досягає прогресу» у модернізації Technology Rollout-3, однак трохи «‎повільніше, ніж очікувалось».

За даними DefenseNews, оновлення TR-3 включають кращі дисплеї, комп’ютерну пам’ять і обчислювальну потужність, та необхідні для підготовки винищувачів до нової хвилі модернізації Block 4, призначеної для удосконалення датчиків і озброєння літаків.

Модернізація TR-3 початково планувалась на квітень 2023 року, але стикалася з постійними затримками через проблеми з інтеграцією. Зрештою у липні Lockheed випустила перші літаки з новою конфігурацією, однак оскільки вони не змоги пройти тестові польоти Міноборони перед доставкою, військові відмовились їх приймати.

Через затримки поставок у 2023-му, чисті продажі F-35 для Lockheed впали на $400 мільйонів, що, утім, частково компенсувалось зростанням в інших сферах (продажі аеронавтики Lockheed, наприклад, зросли на 2% до майже $27,5 мільярдів)

За словами Lockheed, на складах у Форт-Ворті до кінця року зберігатимуться приблизно 100-120 F-35.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.