Головна Military Повітряні сили ЗСУ збили одразу три Су-34. Попередній схожий випадок назвали «Брянська різанина»

Повітряні сили ЗСУ збили одразу три Су-34. Попередній схожий випадок назвали «Брянська різанина»

by host

22 грудня, близько опівдня на Південному напрямі було успішно знищено одразу три російські фронтові бомбардувальники Су-34. Про це повідомив Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

Комбо: Повітряні сили ЗСУ збили одразу три Су-34. Попередній схожий випадок назвали «Брянська різанина»

Скоріш за все мова йде про знищення групи ворожих літаків й фактично є повторенням вкрай вдалої операції зі знищення ворожої авіації 13 травня, коли було збито, як мінімум один Су-34 та один Су-35, два рідкісні вертольоти РЕБ Ми-8МТПР-1. Цей епізод отримав неформальну назву «Брянська різанина» через збиття всіх цілей у цій російській області, передає Defence Express.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону «Єдині Новини» розповів, що ці літаки — одні з найновіших в арсеналі росії. З таких бортів окупанти завдають удари КАБами по Україні.

Це доволі дорогий, сучасний літак. Су-34 — це десятки мільйонів доларів. Думаю, не менше 50 мільйонів доларів така машина може коштувати, це найнижча ціна. Тому що винищувачі — це авіаційні комплекси, надзвичайно технологічна річ.

— сказав Ігнат.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.