Головна Military Представлений Leopard 2A-RC 3.0 — танк з безпілотною баштою від KNDS

Представлений Leopard 2A-RC 3.0 — танк з безпілотною баштою від KNDS

by host

У мережу потрапила брошура німецько-французького концерну KNDS, яка демонструє останню розробку компанії: новий основний бойовий танк Leopard 2A-RC 3.0. Танк базується на шасі Leopard 2 і має революційну безпілотну башту.

Leopard 2A-RC 3.0 керується екіпажем з трьох осіб — командир, навідник та механік-водій. Безпілотна башта розміщена повністю окремо від шасі з екіпажем. Вона має новітню систему наведення гармат і є надзвичайно пласкою, що покращує профіль танка та зменшує зону, у якій можна уразити танк, на 30%.

Танк отримав покращений захист екіпажу, адаптовану башту для різних головних калібрів і модульний автомат заряджання, який дозволяє вистрілювати три снаряди за десять секунд. Комплект озброєння налаштовується як для прямої видимості, так і поза нею.

Танк Leopard 2A-RC 3.0 важить менше ніж 60 т. Він має 7,95 м в довжину (11,17 м з гарматою), 3,77 м в ширину і 2,44 метра у висоту до даху башти та 2,84 метра до верхньої частини надбудованих систем. Завдяки двигуну потужністю 1100 кВт (1500 к. с.) танк може розвивати швидкість понад 65 км/год із запасом ходу 460 км. Він має дорожній просвіт 500 мм.

У наявності удосконалений набір датчиків для покращеної тактичної та ситуаційної обізнаності, інструмент керування безпілотним літальним апаратом, цифрова система керування місією та 4D системою керування вогнем, що використовує технологію X-by-Wire. Набір датчиків включає оптроніку та численні системи виявлення: лазерне попередження, оптичне виявлення та виявлення дронів.

Розробка основних бойових танків з безпілотними баштами є сучасною тенденцією у розвитку бронетехніки. Серед інших спроб реалізації цієї технології — американський демонстраційний танк AbramsX та російський Т-14 «Армата».

KMW показала танк Leopard 2A8 – покращена броня, активний захист, нові приціли, зв’язок та управління вогнем

Джерело: Army Recognition

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.