Головна Military Президент пообіцяв виготовити 1 млн. дронів для ЗСУ в 2024-му

Президент пообіцяв виготовити 1 млн. дронів для ЗСУ в 2024-му

by host

На пресконференції за підсумками 2023 року для українських і закордонних медіа Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що наступного року в Україні буде виготовлено 1 млн безпілотників. Любить Президент промовляти красиві круглі цифри.

Президент зазначив, що позитивно ставиться до збільшення виробництва дронів і наголосив, що повинна бути розроблена спеціальна інфраструктура щодо управління дронами, передає Ліга.net. Але про конкретні кроки для досягнення цієї мети Зеленський не повідомив.

Міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін так прокоментував заяву:

Вже в грудні ми виробляємо більше 50 тис FPV дронів.

Окрім FPV дронів ми вже спроможні виробити в слідуючому році більше 10 тис. ударних дронів середньої дальності (сотні км), та 1000+ дронів з дальністю за 1000 км.

Всі виробничі спроможності готові, контрактація на 2024 рік розпочинається.

Щоб досягти очікуваного мільйона — необхідно довести виробничі потужності до понад як 83 тис. безпілотників на місяць, виконати стандартизацію компонентів й надати кожному, навіть наймілкішому виробнику спрощений доступ до іноземного постачання тощо. Чи можливо це? Поки питання звучить риторично, сподіваємося, що під кінець наступного року ОП відзвітується. Поки ж ситуацію з виробництвом дронів добре описав Serg Marco.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.