Головна Military прототип британського Challenger 3 на фото. Має стати на озброєння в 2027-му

прототип британського Challenger 3 на фото. Має стати на озброєння в 2027-му

by host

Спільне німецько-британське підприємство Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) оприлюднило зображення першого прототипу основного бойового танка (ОБТ) британської армії Challenger 3 після завершення будівництва нової машини на заводі в Телфорді, Англія.

Перші публічні зображення прототипу були оприлюднені на міжнародній конференції IQPC з бронетехніки в Лондоні, а випробування очікуються незабаром. Загалом заплановано 18 місяців випробувань на полігонах у Великій Британії та Німеччині. Буде розроблено вісім прототипів.

Програма Challenger 3 націлена на створення найкращого танка в НАТО … і побудує цифровий основний бойовий танк з мережевою підтримкою, який надасть солдату кардинально нові можливості й забезпечить стримування 21 століття аж до моменту зняття з озброєння [запланованого на 2040 рік]. Перший прототип … розпочне випробування найближчими тижнями.

— Рорі Брін, директор з питань стратегії й майбутнього бізнесу RBSL.

Елементи, встановлені на прототипі призначені для інтеграції на 148 серійних танках в рамках ширшої програми Challenger 3 вартістю 800 мільйонів фунтів стерлінгів, включають 120-мм гладкоствольну гармату Rheinmetall, цифрову башту, приціли для денного і нічного наведення, систему активного захисту Rafael’s Trophy і модульну систему броні. Покращення мобільності також включає впровадження гідрогазової підвіски третього покоління та більш потужного двигуна.

RBSL може виробляти нові машини з нуля, якщо Міністерство оборони Великої Британії надасть відповідне замовлення. Наразі компанія має контракт лише на модернізацію Challenger 2, передає Breaking Defence.

Справність і оперативна готовність парку Challenger 2 британської армії викликає суперечки в політичних колах Великої Британії і є актуальнішою, ніж будь-коли, після того, як Велика Британія зобов’язалася передати основні бойові танки Україні у 2023 році.

Як раніше повідомляв Breaking Defense, генерал-лейтенант Роберт Макгоуен, начальник штабу оборони Великої Британії з питань фінансового та військового потенціалу, заперечив, що рішення Лондона передати Києву 14 старих машин скоротило «операційні активи» британської армії в частині основних бойових танків майже на третину.

Початкова оперативна спроможність Challenger 3 запланована на 2027 рік.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.