Головна Military Quantum-Systems відкрив завод в Україні та наймає фахівців. В планах — 1000 дронів щороку

Quantum-Systems відкрив завод в Україні та наймає фахівців. В планах — 1000 дронів щороку

by host

Німецький виробник БпЛА Quantum-Systems відкрив завод в Україні та планує виготовляти 1000 безпілотників щороку.

Про це повідомив DOU.

У цей проєкт Quantum-Systems інвестує €6 мільйонів. Безпілотники виготовлятимуть включно з виробництвом запасних частин.

Country Chief Operational Officer компанії Олександр Бережний розповів, що завод вже працює, актуальні ІТ-вакансії радить моніторити на офіційному сайті.

«Зараз на заводі виробляють запасні частини для дронів “Vector”, на 2025 рік ми плануємо вже повну збірку цих БпЛА. Також у нас активно зростає R&D-підрозділ, який має окреме фінансування, у ньому зʼявилися відділи розробки ПЗ і перспективних досліджень. Вакансії ми публікуємо на офіційному сайті, паралельно потрібних спеціалістів шукають і наші рекрутери. Нещодавно ми найняли інженерів із програмного забезпечення, зараз активніше найматимемо виробничий персонал. Наша компанія повʼязана з БпЛА і ми входимо до Дія Сity, тож маємо можливість бронювати своїх фахівців», — зазначив він.

Олександр Бережний також прокоментував інформацію щодо звʼязків Quantum-Systems із росією.

«Компанія не повʼязана з росією та не має жодних комерційних відносин з будь-якими субʼєктами господарської діяльності в цій країні. Ми ніколи не продавали безпілотні системи подвійного призначення в росію. Два комерційні мапінгові дрони “Trinity”, які експлуатувалися в росії, ми дистанційно вимкнули. У Quantum-Systems всі віддані одній меті — допомогти Україні», — відповів він.

Зокрема, на офіційному сайті доступна вакансія .Net Software Developer  (територіально — Київ).

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.