Головна Military Raytheon створить для DARPA повітряний «‎Wi-Fi для передачі енергії»

Raytheon створить для DARPA повітряний «‎Wi-Fi для передачі енергії»

by host

Raytheon і агентство Міноборони США DARPA уклали дворічний контракт на $10 млн, який передбачає створення системи постійної бездротової ретрансляції енергії — за допомогою висотних БПЛА, оснащених лазерними можливостями прийому та передачі енергії.

Фактично енергія спрямовуватиметься на велику висоту, а потім «‎стрибками» досягатиме цільової області, яка може базуватись як на землі, так і постійно в повітрі (оскільки акумулятори зможуть дистанційно підзаряджатися).

Система, яка називатиметься POWER, створює таку собі «‎енергетичну павутину», яку військові логісти зможуть направляти туди, де вона найбільше потрібна в будь-який момент. Така повітряна лінія постачання здатна надати наземним, небесним або морським роботам необмежену витривалість.

«Це Інтернет для енергії, що використовує стійкі багатошляхові мережі для передачі енергії з надлишкових джерел споживачам, які відчувають її брак», — сказав полковник Пол Калхун, менеджер програми POWER в Офісі тактичних технологій DARPA. «Військові стикаються з особливо гострими енергетичними проблемами, які спонукають до цієї інновації. Ми часто змушені працювати далеко від усталеної енергетичної інфраструктури та покладатися на рідке паливо, яке потребує ненадійних ліній постачання».

Звичайно, є недолік, і в цьому випадку це той факт, що витрачається велика кількість енергії, щоб отримати цю гнучкість. Можливо, близько 20% — коли перетворюється електрика на світло в лазері, і, можливо, 50% — коли ця електрика спрямовується у приймачі.

DARPA, здається, налаштована на застосування технології не лише для військових цілей, але й у цивільному житті.

«Ми віримо, що наступну енергетичну революцію забезпечить бездротова енергетична мережа», — сказав Калхун. «Це значно скоротить часові рамки транспортування та стійко забезпечить розподілену енергію споживачам у повітрі, на землі, на морі, під водою та в космосі».

Джерело: New Atlas

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.