Головна Military Raytheon створить високопотужні оборонні мікрохвильові системи для армії США – вони призначені для ураження повітряних цілей

Raytheon створить високопотужні оборонні мікрохвильові системи для армії США – вони призначені для ураження повітряних цілей

by host

Компанія Raytheon, підрозділ RTX, спроєктує, виготовить та протестує дві потужні мікрохвильові антенні системи, які використовуватимуть спрямовану енергію для ураження повітряних загроз зі швидкістю світла. Системи спроєктовані так, щоб бути міцними та транспортабельними для використання на передовій.

У рамках трирічного контракту на суму $31,3 млн Raytheon передасть прототипи систем ВМС та ВПС США. Це відбудеться в рамках програми Directed Energy Front-line Electromagnetic Neutralization and Defeat (DEFEND).

«Некінетичні системи захисту є ключовою частиною стратегії національної оборони Америки», – сказав Колін Вілан, президент відділу передових технологій компанії Raytheon. «Нові версії потужних мікрохвильових систем Raytheon є економічними і надійними рішеннями, які працюють зі швидкістю світла, дозволяючи нашим винищувачам захищатися від більш швидких і маневрених загроз».

Очікується, що прототипи мікрохвильових антенних систем Raytheon будуть доставлені ВМС та ВПС США у 2024 та 2026 фінансових роках.

Джерело: RTX

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.