Головна Military речник уряду назвав дані про постачання «фейковими новинами»

речник уряду назвав дані про постачання «фейковими новинами»

by host

Греція не відправить в Україну ракети до ЗРК С-300 — про це заявив речник уряду Греції Павлос Маринакіс. В оригіналі новині йдеться саме про ракети, ймовірно це ж стосується й комплексів С-300.

«Має бути межа фейковим новинам, особливо коли вони пов’язані з інтересами країни та її міжнародним іміджем. Такого немає і я це категорично заперечую. Не було навіть наміру Греції ризикувати захистом країни».

Ймовірність того, що Греція може передати Україні ЗРК С-300 зросла на тлі перемовин країни з США. Нібито Греції запропонували розглянути передавання Україні радянської військової техніки в обмін на літаки F-35 та фінансову допомогу у придбанні озброєнь

Заява Маринакіса стосується нібито саме С-300ПМУ1, але на озброєнні Греції також є й інші засоби протиповітряної оборони: ЗРК “Тор-М1”, “Оса-М” та ЗУ-23-2 у кількості аж понад 500 одиниць – щоправда, деякі з них вже встановлені на БМП-1.

Окрім продажу винищувачів, США запропонували країні військово-транспортні літаки, двигуни до патрульних літаків та десятки БМП Bradley безоплатно, також йшлося про продаж трьох фрегатів.

Як посилять українську ППО ЗРК С-300 з Греції

Джерело: Parapolitika

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.