Головна Military Секретні лабораторії НАТО — Україна вступила до CFBLNet

Секретні лабораторії НАТО — Україна вступила до CFBLNet

by host

Україна приєдналася до мережі бойових лабораторій НАТО як гостьовий партнер. Combined Federated Battle Laboratories Network (CFBLNet) — багатонаціональна мережа, яку використовують розробники військової техніки для випробувань, верифікації проєктів, навчань та розробок. Про це повідомляє Міністерство оборони України. Брати участь в ініціативі України допомогла NCIA (Агенція НАТО зі зв’язку та інформації), з якою Міноборони має технічну угоду.

Про це розповідає ProIT

Участь у мережі надасть України більше можливостей з тестування військового обладнання та програмних систем на сумісність з наявними в інших країнах НАТО для кращого спільного застосування. Зокрема, акредитація дозволить тестування у секретних системах. Мережа CFBLNet має близько 400 власних пунктів у багатьох країнах. Центром CFBLNet у Європі керує Агенція НАТО зі зв’язку та інформації (NCIA).

«Наша співпраця з НАТО та іншими країнами-партнерами розширює кордони. Ми прагнемо до взаємосумісності з партнерами, а наші системи давно зарекомендували себе під час спільних навчань. Вдячні за запрошення України до ще однієї ініціативи. Готові продовжувати роботу та поглиблювати взаємодію», — відзначила Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони України.

Співпраця з ініціативою НАТО покращить обмін досвідом, зміцнить співпрацю, дозволить покращувати сумісність та допоможе проводити спільні навчання. У CFBLNet беруть участь 39 країн-членів НАТО та партнерів альянсу.

UA Drone ID — технологія розпізнавання дронів («свій — чужий») для системи керування боєм DELTA

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.