Головна Military The Times показало на відео склад з морськими дронами Magura V5 на секретній базі

The Times показало на відео склад з морськими дронами Magura V5 на секретній базі

by host

На секретній базі на Дніпрі новий український флот морських безпілотників Magura V5 «припарковано» по обидва боки причалу, наповненим потенціалом, достатнім для знищення всього Чорноморського флоту росії.

Служба військової розвідки України, ГУР, повідомила The Times про три типи безпілотників. Командир флоту з позивним 13 заявив, що він робив пробоїни в найсучасніших російських військових кораблях, потопивши дві свої останні цілі 10 листопада біля Чорноморського в поки що окупованому Криму.

The Times показало на відео склад з морськими дронами Magura V5 на секретній базі

Він розповів, як на світанку дрони прокралися в порт, уникаючи протичовнових сіток, щоб знайти правильний кут атаки. Росіяни побачили їх і відкрили вогонь з кулеметів по низьких, вузьких силуетах.

Але кулі не влучили в ціль через те, що дрони прискорились. Попри подальший вогонь російських артилеристів два безпілотники влучили в десантний корабель класу «Акула і Серна», а третій вибухнув в доці. Вони затонули, забравши з собою на дно Чорного моря бронетранспортер.

Вони знали, що ми прийдемо. Але нічого не могли вдіяти. Радість була неймовірна. Це була мета мого життя — потопити російський корабель, і ми потопили одразу два. І наскільки я знаю, до цього ніхто і ніде такого не робив. Тепер у нас нова мета — потопити щось більше.

The Times показало на відео склад з морськими дронами Magura V5 на секретній базі

Кампанія командувача почалася в травні, коли російський розвідувальний корабель «Іван Хурс» був змушений кульгати назад до порту з Босфору після того, як його вразили загадкові вибухи. У липні, а потім у вересні така ж доля спіткала сучасний російський патрульний корабель «Сергій Котов». Вдруге його пошкодили безпілотники, які випадково влучили в корабель, коли він маневрував, щоб уникнути переслідування ворожої авіації.

Українські морські дрони: «Марічка», Sea Baby, MAGURA V5 та інші

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.