Головна Military Україна масово вироблятиме бойові та вантажні наземні дрони — Михайло Федоров

Україна масово вироблятиме бойові та вантажні наземні дрони — Михайло Федоров

by host

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров написав у Facebook, що в України почнеться масове вироблятиме наземні дрони (роботизованих платформ) різного призначення. За словами Федорова, завдяки платформі Brave1 на полігоні випробувано вже понад 50 моделей.

Про це розповідає ProIT

Мова йде про дрони-камікадзе, турелі зі зброєю, мінувальники та розмінувальники, а також платформи для доставлення вантажів та рятування поранених. Мета виробництва та впровадження — мінімізація людської присутності на полі бою.

«Роботи успішно показали себе на полігоні, за кілька місяців вони будуть на полі бою — сотні різних платформ закуплять через UNITED24. Продовжуємо розвивати інновації, щоб Сили оборони могли їх закуповувати», — пише міністр.

На думку Федорова, наземні роботи зможуть змінити ситуацію на фронті так само як це вже зробили повітряні безпілотники. Він назвав їх асиметричною відповіддю на перевагу російських окупантів у кількості.

«На платформі Brave1 зареєстровано понад 140 роботизованих систем, 96 з них пройшли оборонну експертизу, 14 розробок кодифіковано за стандартами НАТО. Частина із цих роботів уже працює на фронті, як-от турель «ШаБля».

Зусилля платформи Brave1 спрямовані на те, щоб масово виробляти наземні дрони. Держава, зі свого боку, розпочне їхню масову закупівлю. За словами Федорова, наземні безпілотники повторять той шлях, який за останній час пройшли БПЛА.

Український наземний дрон Ironclad з Brave1 у складі 5 ОШБр нищить ворожу позицію – відео

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.