Головна Military Україна розробляє ракету «довгий Нептун» — заступник міністра оборони

Україна розробляє ракету «довгий Нептун» — заступник міністра оборони

by host

ВПК України наразі веде розробку нової модифікації ракети для комплекса «Нептун», яку називають «довгий Нептун». Про це повідомив у інтерв’ю АрміяInform, заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

Зараз ведеться робота щодо створення так званого довгого «Нептуна». Йдеться про нову модифікацію ракети для комплексу «Нептун». Також ведеться активна робота разом з міністерством стратегічних галузей промисловості стосовно зміцнення системи ППО.

Більше подробиць Гаврилюк по цій темі не повідомив. Найімовірніше мова про модифікацію ракети Р-360 комплексу «Нептун», призначену для наземних цілей. Їй приписують знищення ЗРК С-400 біля мису Тарханкут в окупованому Криму наприкінці серпня. Згідно з неофіційними даними, новий варіант ймовірно має бойову частину масою 350 кг, яку можна доставити на дистанцію до 400 км. Протикорабельна версія має скромніші (але офіційно підтверджені) специфікації — 150 кг бойової частини на відстань до 300 км.

«Нептун», «Грім-2», «Тайфун-4» та інші: потужні далекобійні українські ракети, напрацювання та перспективи

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.