Головна Military UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков збирають кошти на 35 морських дронів Sea Baby

UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков збирають кошти на 35 морських дронів Sea Baby

by host

Фандрейзингова платформа UNITED24 та monobank разом з українськими волонтерами Сергієм Стерненком та Ігорем Лаченковим розпочали збір на 35 морських дронів Sea Baby. Ці легендарні човни вже використовувалися для результативних атак на Кримський міст та 9 російських кораблів.

«Морський бій»: UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков збирають кошти на 35 морських дронів Sea Baby

Морський дрон Sea Baby здатний нести 850 кг вибухівки, розганятись до 90 км/год та долати відстань у 1000 кілометрів. Його корпус виготовлений з матеріалу, який не помічають радари.

Вартість одного морського дрона Sea Baby становить 8,5 млн грн. Всього планується зібрати кошти для закупівлі 35 таких дронів ─ 297,5 млн грн. За пожертву 8,5 млн грн учасники збору можуть дати назву безпілотному човну.

Серед усіх учасників збору розіграють 36 карток mono+avrora від постійного партнера UNITED24 — мережі мультимаркетів «Аврора». Виграти 35 карток зі 100 тис. грн на рахунку можна за внесок від 100 грн. А за пожертву від 1000 грн — 1 картку з 1 млн грн на рахунку.

Банка для збору коштів на дрони Sea Baby

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.