Головна Military В Brave1 розробили FoxTac ─ дистанційно керований транспортер для евакуації поранених з поля бою

В Brave1 розробили FoxTac ─ дистанційно керований транспортер для евакуації поранених з поля бою

by host

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про нову розробку учасників кластера Brave1. Мова йде про FoxTac ─ транспортер на дистанційному керуванні для евакуації поранених з поля бою.

FoxTac оснащений системою повного приводу, яка дає змогу їздити як на колісному ходу, так і на гусеничному. Платформа захищена від бруду й легко рухається важким бездоріжжям. Дистанція керування становить до 700 метрів, а запас ходу — до 10 км.

В Brave1 розробили FoxTac ─ дистанційно керований транспортер для евакуації поранених з поля бою

«Конкретно цим роботом може керувати оператор за 700 метрів від того місця, де лежить поранений. Тобто оператор в безпеці, а це можливість і зберегти життя оператора, і врятувати пораненого» ─ заявляє Федоров.

Зазначається, що дослідні зразки платформи FoxTac вже успішно пройшли попередні випробування. Зараз триває процедура кодифікації, яка дасть змогу постачати FoxTac у війська.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.