Головна Military В Brave1 створили PARASOL – систему РЕБ для захисту від FPV-дронів з радіусом дії 200 м

В Brave1 створили PARASOL – систему РЕБ для захисту від FPV-дронів з радіусом дії 200 м

by host

Один з учасників defense-tech кластеру Brave1 розробив окопну систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) під назвою PARASOL. Вона має дві модифікації, які відрізняються своїм призначенням. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Версія PARASOL 01 призначена для захисту позицій військових від російських FPV-дронів. Вона забезпечує захист в межах 200 метрів.

Водночас версія PARASOL 02 призначена для захисту техніки. Її можна встановити та приєднати до бортової мережі. Ця система також глушить дрони на відстані в межах 200 метрів.

Одна з ключових переваг системи PARASOL — непомітність для ворожих РЕБ. Також як перевагу називають простоту експлуатації. Навчитися користуватися обома модифікаціями системи РЕБ можна протягом 10-15 хвилин.

Держава вже замовила у виробника – компанії «МіксСтіл» – обидві модифікації системи PARASOL, а Сили оборони їх активно використовують.

Наразі на платформі Brave1 зареєстровано вже понад 100 розробок, а 9 з них вже кодифіковано за стандартами НАТО.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.